ما مَردم ( We are people )

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِیهَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا.با سلام و عرض ادب و احترام به بازدیدکنندگان محترم .


اینجانب احمد صید محمدی ، متولد اول مرداد ماه 1373 ، در شهرستان تایباد هستم . و تحصیلات خود را هم اکنون در رشته کاردانی نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه آزاد تایباد مشغول به ادامه تحصیل می باشم .


هدف از تشکیل این وبگاه ، بیشتر مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و همچنین شناساندن منطقه خراسان به شما بزرگمهران است .


جهت ارتباط با اینجانب :

پست های الکتریکی :

ahmad_seydmohammadi@yahoo.com

ahmadseydmohammadi94@gmail.com

تلفن تماس : 09151272283

نویسندگان

۱۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است


۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۰:۵۶
ahmad seydmohammadi

من به روحانی رأی می دهم .


 اما نه آن روحانی که عمامه اش سفید و پرونده اش سیاه است... 

بلکه به آن روحانی رأی می دهم که عمامه اش سیاه و پرونده اش سفید است .


رأی ما سید محرومان .

۳ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۳:۳۹
ahmad seydmohammadi
۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۳:۳۶
ahmad seydmohammadi

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام

در طول تاریخ همواره دیده‌ایم هر گروهی که خواهان علو و برتری بوده اند سعی در برتر بودن در علم و ثروت داشتند علم و ثروت دو بال بالنده هر گروه و فکر و اندیشه است

اگر بخواهیم ارزش و قدرت انسان را بسنجیم و این سنجش ابزاری داشته باشد بی شک آن ابزار همانگونه که روانشناسان نیز بر آن تاکید دارند علم و ثروت است.

تولید علم و تخزین آن جایگاه و پایه ای دارد که آن پایه عقل است.

عقل نیز دارای ویژگی‌ها و صفاتیست که برای حکم به عاقل بودن افراد و سنجش میزان عاقل بودن ایشان این ویژگی‌ها را در شخص میسنجیم  

از جمله ویژگی‌های عاقل همانگونه که پیشوای ششم علیه السلام اشاره نموده‌اند و ایرانیان از آن ضرب المثلی ساخته اند اینست که

#عاقل-از-یک-سوراخ-دوبار-گزیده-نمی‌شود.

از نمونه‌های بارز و آشکار ضرر کردن یا فریب خوردن از یک جریان فراموش کردن ضرب المثل بین المللی

#آزموده-را-آزمودن-خطاست.

#زأی-عاقلانه 

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۳۶
ahmad seydmohammadi

جهت دریافت روی لینک زیر کلیک نماید .


دریافت

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۳۳
ahmad seydmohammadi

۱ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۱۶
ahmad seydmohammadi

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۲:۳۹
ahmad seydmohammadi

۱ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۲:۲۴
ahmad seydmohammadi

محمد باقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره انتخابات بیانیه مهمی صادر کرد.

متن بیانیه محمدباقر قالیباف که لحظاتی پیش منتشر شد، بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریف ایران

روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با 4درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامی برای حل مهمترین معضلات روز اقتصادی و اجتماعی نکنند، بلکه روز به روز با ترجیح منافع خود و بی قانونی های گسترده، بر این بحران ها، به ویژه بر بحران رکود و بیکاری دامن بزنند.
همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.
لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.

در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با 4 درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این 4 درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.
آنچه که در این مقطع اهمیت دارد و حیاتی است، حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و اکنون که این آرمان بزرگ، جز با تغییر وضع موجود محقق نمی شود، باید به منظور وحدت در جبهه انقلاب، تصمیمى اساسی و خطیر گرفت. لذا براى حفظ این آرمان بزرگ، از همه ى حامیان مردمى خویش در سراسر کشور مى خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را براى موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسى و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است که این تصمیم، زمینه ساز آغاز دورانى جدید براى یک تحول اقتصادی باشد که با قطع دست 4 درصدی ها از اقتصاد، منتج به ایجاد اشتغال جوانان برومند این سرزمین و حمایت از مستضعفین و محرومان در ایران سربلندمان گردد.
مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.

به عمل کار برآید ...

محمدباقر قالیباف

-----------------------------------------------------

منبع : فارس نیوز 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960225000953

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۲۳
ahmad seydmohammadi
چگونه به جنگ فناوری ماهواره برویم؟؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امروز جهان غرب در دادن فرهنگ مبتذل خود به کشورهای اسلامی از جمله ایران عزیز ما بسیار سخاوتمند است و تمام تلاش خود در این زمینه معطوف کرده است و میلیاردها دلار بابت آن خرج می کند ولی در دادن فن آوری و پیشرفت علمی به ما بسیار بخیل و تنگ نظر می باشد همان طور که در قضیه فن آوری هسته ای آن را مشاهده کردید .

یکی از روش ویرانگر فرهنگی غرب برای از بین بردن اعتقادات مذهبی مردم ما و فروپاشی بنیان خانواده در ایران برنامه های ماهواره ای می باشد. که متأسفانه در کشور ما بسیار فراگیر شده است به طوری وقتی به بعضی از شهرهای ایران می رویم با صحنه ای بس عجیب مواجه می شویم ساختمان ها از بس آنتن بشقابی به آن متصل شده است که به مانند جوجه تیغی شده است.

حال برای مبارزه با این تک فرهنگی غرب باید چه کرد؟؟؟

 یکی از این روش ها روش اصل قرار دادن زندگی سنتی است و  روش دیگر استفاده از تکنولوژی بر علیه تکنلوژی است .

 در یک فیلم خارجی  که یک نفر برای شکستن فن آوری امنیتی یک مکان امنیتی یک فن آوری جدید ساخته بود وقتی رفیق او با این مفهوم پرسید: چگونه می خواهی بر این فن آوری امنیتی پیروز شوی؟؟؟ به او با این مفهوم گفت: این فقط یک فن آوری است و برای شکستن یک فن آوری باید با فن آوری  به جنگ آن رفت حال اینجانب می خواهم بگویم که برای پیروزی بر فن آوری ماهواره غربی باید با فن آوری ماهواره به جنگ آن رفت.
۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۰۴
ahmad seydmohammadi